20090911-rakosi-simoes-albert
Antonio Simoes is a Magyarországra érkezett portugál delegáció tagja volt. Ő korábban játszott Albert Flórián és Rákosi Gyula ellen a 66-os vb-n. Kérte, hogy szervezzenek meg egy találkozót, mert szeretné meghívni Flóri bácsit és Gyula bácsit, hogy beszélgethessen velük a régi időkről, mert óriási „nyomot” hagyott benne az akkori magyar válogatott és főként Albert játéka.
Az FTC részéről Igaz András technikai igazgató szerdára meg is szervezte a találkozót, amelyen a fő téma a 66-os vb volt, valamint arra volt Simoes úr kíváncsi, hogy az akkori sztárok megkapják-e a nekik járó megbecsülést az emberektől. A kellemes, kb. fél órás beszélgetés végén jó kívánságaikat fejezték ki egymásnak a felek és sok sikert kívántak az esti mérkőzéshez, amely után – most már tudjuk – a portugál legenda lehetett boldogabb.
Teljes méret 600 × 400 pixel
Vélemény, hozzászólás?