20090423-ligavalogatott
Két ferencvárosi játékos is pályára lépett szerdán este a Milan elleni gálameccsen a magyar ligaválogatottban.
A találkozót a vendégek nyerték 5-2-re, de minden bizonnyal így is nagy élmény lehetett a gálameccs Lipcsei Péternek és Ferenczi Istvánnak. Előbbi egy jó félórát, utóbbi egy félidőt töltött a pályán. Lipcsei így értékelte a meccset:
– Természetesen nagy élmény volt ennyi világsztár elleni játszani. Az pedig külön öröm, hogy a kisfiam számára sikerült megszerezni Ronaldinho mezét. Vicces, de ezt a meccs végén berohanó szurkolónak köszönhetem. A Milan sztárja pont ott állt akkor mellettem, és el is ítélte a beszaladást, amit én portugálul helyeseltem. Ezután szóba elegyedtünk, és sikerült egyből megbeszélni vele, hogy a mezét odaadja. A mérkőzés után a folyosón meg is kaptam a felsőt, amivel a kisfiamnak nagyon nagy örömet okozott – mondta Lipcsei a 100%Fradinak.
Teljes méret 600 × 471 pixel
Vélemény, hozzászólás?