1933.V.7. Ferencváros – Bocskay 1:0 Közzétéve: 2009. február 2. hétfő | Szerző: K@rcsi A nagyszerűen játszó Bocskai ellen a tavasz legszebb mérkőzését vívta a Ferencváros Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakításaAz e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük Hozzászólás * Név * E-mail cím * Honlap Δ
Vélemény, hozzászólás?