K@rcsi
1989.XI.4. Rába ETO – Ferencváros 2-2
1989.XI.1. KEK, Ferencváros – Admira Wacker 0-1
Krisztián grátisz frizurája
1989.X.28. Ferencváros – Tatabánya 0-1
„Bármelyik csapatot megverhetjük”
Öregfiúk
1989.X.25. Magyarország – Görögország 1-1
Irónikus megjegyzéssel kezdte Bicskei Bertalan szövetségi kapitány a két ország nagyválogatottjainak népstadionbeli összecsapása előtti „kedvcsinálóját”. Egy kattintás ide a folytatáshoz....









