K@rcsi
1990.IX.8. Ferencváros – Szeged SC 3-1
„Én is Nyilasi-hívő lettem”
Kettesben a búcsúzni készülő elnökkel
1990.IX.5. Magyarország – Törökország 4-1
Szerdán idei hatodik erőpróbáján lépett pályára Magyarország labdarúgó-válogatottja. Mészöly Kálmán szövetségi kapitány együttese számára lassan közeleg a ,,dologidő,,, hiszen – a jövő szerdai, Anglia elleni londoni találkozót követően – Norvégiával szemben idegenben, utána pedig Olaszország és Ciprus ellen hazai pályán kell három Európa-bajnoki selejtezőn is bizonyítani. Legalábbis illene… Egy kattintás ide a folytatáshoz....








