K@rcsi
Az 1989/90 évi bajnoki szezon mérkőzései
1988 – Szégyenpad?
1988. január 2., Tel Aviv, MAGYARORSZÁG – ÍRORSZÁG 1-0 (0-0) (Nemzetközi Torna – Utánpótlás (18 évesek) válogatottak mérkőzése)
vezette: Shyner (izraeli)
Góllövők: Fujsz
Magyarország: Szabó L. – Árki, Bánfi, Braun, Czumpf – Belvon, Járfás, Orosz – Kámán, Fujsz, Báder
Csere: Báder h. Varga K.
Szövetségi edző:
(A magyar válogatott nyerte a tornát) Egy kattintás ide a folytatáshoz....
Minden csapatrészében fejlődött a Ferencváros
1988.XII.11. VB selejtező, Málta – Magyarország 2-2
Vasárnap délután Vallettán játszotta az európai VI. csoportban idei második vb-selejtezőjét Magyarország labdarúgó válogatottja Málta legjobbjai ellen. A szombati edzésen könnyebb térdsérülést szenvedett Csuhay József igent mondott Mezey György szövetségi kapitánynak, azaz vállalta a fellépést. A máltai együttesben viszont az előzetesen meghirdetett kezdő tizenegyben két változtatást is eszközölt Horst Heese, a hazaiak nyugatnémet szakvezetője, mert Brincat nem vállalta a játékot, helyette S. Camilleri újoncként lépett pályára. Meglepetés, hogy kimaradt Degiorgio, helyette Gregory kezdte el a játékot. Egy kattintás ide a folytatáshoz....
Könnyek és a 8-as mez
Kidőlt egy szálfa
1988.XII.3. Ferencváros – Veszprém 3-1
1988.XI.30. MNK, Ferencváros – Haladás 2-0
Zsibo-Zsibo-Zsibo-Zsiborás …
Bányai György egy zöld-fehér duettet hallgatott
Mezcserére várva
Ilyen az én formám, nem látom, csak hallom a kazetta címadó dalát: Mezcsere. Persze, ha ennek szólna úgy a refrénje, hogy „Zsibo-Zsibo-Zsibo-Zsiborás”, ebből készült volna videoklipp. És ugye a képekbe ágyazott zenés történetben talán valóban megesik, hogy a rendkívül csinos Melinda mezt cserél… Azt hiszem, a Fradi kapusa sem sértődne meg, ha éppen nem a hangjára koncentrálnék, hanem az esetleges látványra, ráadásul nem az övére.
De hát ezúttal nem is a címadó szám a fontos, mert mi kunszt van abban, ha egy énekes énekel? Hanem amikor egy futballista?!






