Hírek, események
A három doktor
A Fradi megkezdte …
Villámbírálatok az NB hőseiről
Új Polgár a Ferencvárosban
A nevető harmadik …
A Hungária nem indul az 1940-41-es profibajnokságban!
„Egy vezető legelső feladata, hogy jó szellemet teremtsen a csapatban!”
A Ferencváros labdarúgó szakosztálya élére ismét Pataki Mihályt választották. Pataki mellett Maillinger Béla és dr. Tóth Lajos kapott vezető szerepet. Pataki kinevezése után így nyilatkozott: Egy kattintás ide a folytatáshoz....




