2009 év bejegyzései

1940.I.13. Dulcis – Ferencváros 0:4

ns-19400114-01-1940011320 fokos hideg volt Ujverbászon s a Ferencváros 48 órai utazás után állt ki

Ferencváros—Dulcis 4:0 (0:0)

Az I. félidőben fáradtan, szünet után lendületesebben játszottak a zöld-fehérek
Góllövő: Sárosi dr., Kiszely, Kiszely, Sárosi dr.
Péntek délelőtt helyett csak este érkezett a Ferencváros Ujverbászra

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

1940.I.7. Ankara kerületi válogatott – Ferencváros 3:1

Vasárnap: Szünetig vezetett, de a második félidőben elbizakodottan játszott a Ferencváros
Lesgóllal egyenlítettek az ankaraiak és 1:1 után a játékvezető belefütyült Sárosi góljába — A Ferencváros gólját Gyetvay rúgta — 10.000 néző

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

1940.I.6. Ankara katonai válogatott – Ferencváros 4:6

Szombaton: Hóban, esőben:

Kiszely mesterhármasával 3:1-revezetett félidőben a Ferencváros
Szünet után Sárosi dr. (2) és a balszélre vonuló Lázár lőtte a gólokat — Kiszely nélkül játszott a Ferencváros az utolsónegyedórában

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

1939 – A KK döntős csapat

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

Tapolca, 2027. január 9.
OLDALAK
KATEGÓRIÁK